Načítám Akce

« All Akce

GC7JRPX CITO podhůří Lužických hor V – Svojkovský vodopád

21.04. — 09.00 - 17.00

motto: Ať se to líbí člověku nebo ne, je nástrojem přírody. Není možno jít proti přírodě. Je silnější než nejsilnější z lidí.

Pablo Picasso

A máme tu další pokračování úklidu a zvelebování nejbližšího okolí Svojkovského vodopádku. Výsledky práce na minulých CITECH měly velmi pozitivní ohlasy jak ze strany vedení obce Svojkov, od vás kačerů, tak i od obyčejných návštěvníků. I proto vás znovu zveme, přijďte!

Přijďte znovu pomoci upravit toto tajuplné místo přírody, přijďte na Cache In Trash Out event a to v sobotu 21. dubna 2018 od 9 hodin na úvodních souřadnicích. Hromadný přesun od parkingu k vodopádu bude 15 minut před začátkem akce.

V plánu je opět pročistit prostor přímo pod vodopádem a koryto potůčku, drobné opravy a úpravy přístupu a snad konečně začít pracovat na kamenné hrázi z pískovců, které jsme na minulých akcích připravili.

Co si přinést?

Pravděpodobně budete potřebovat:

  • vlastní občerstvení
  • vhodné oblečení a obuv (v případě nepříznivého počasí, i něco nepromokavého)
  • pracovní rukavice a jekékoliv vlastní nářadí
  • a hlavně dobrou náladu a chuť pomoci dobré věci

Nádoby na odpad a jeho následný odvoz zajistí obec Svojkov, s jejímž požehnáním bude tato akce probíhat. Kontejner by měl být přistaven hned na louce nad vodopádkem, takže naším úkolem bude dostat vše k němu nahoru.

Konec bude záviset na počtu zúčastněných, naší šikovnosti a pracovním zápalu a počasí. Odhadujeme dobu na maximálně 3 hodiny. V případě nepříznivého počasí (silný déšť, sněhová vánice,…) se akce přeloží.

Pro jistotu se těsně před eventem mrkněte na stránky a aktuální informace.

Kromě pocitu z dobře vykonané a smysluplné práce, vás bude očekávat památeční CWG v počtu 1ks na aktivního účastníka. Log bude umožněn každému, kdo dorazí a aktivně přiloží ruku k dílu. Nějaká práce se najde pro každého, toho se nemusíte obávat.

Moc se na vás těšíme – HaficiNB

Podrobnosti

Datum:
21.04.
Čas:
09.00 - 17.00
Rubrika Akce:
Webová stránka:
https://www.geocaching.com/geocache/GC7JRPX_cito-podhuri-luzickych-hor-v-svojkovsky-vodopad