Lidé z Geocaching HQ se zúčastňují desítek Mega a Giga eventů po celém světě, podávají si ruce, sdílejí dobrodružné příběhy a samozřejmě i příběhy o geocachingu! jtcoffee je manažerkou podpory dobrovolníků v Geocaching HQ. Nedávno cestovala do Alabamy, aby se zde zúčastnila megaeventu BAMARAMA 2023 (GC9TB1Z). Zde je její shrnutí eventu.

Snili jste někdy o uspořádání obřího geocachingového eventu? Někteří geokačeři v Gulf Shores ano a díky opravdovému úsilí komunity se zrodil první megáč v Alabamě!

Pro mnoho lidí na severní polokouli je těžké zažít teplý únorový den, ale v Gulf Shores byly pro Bamaramu připraveny bílé písečné pláže a jasná obloha!

Pořadatelé se snažili navodit atmosféru letního tábora, což znamenalo spoustu aktivit, krásné počasí a možnost spřátelit se s každým, koho jste potkali. Letos se akce konala v době Mardi Gras – masopustu, takže korálky byly pro všechny (místní zvyk – házet fialové, zelené a zlaté korálky lidem v masopustním průvodu)!

Fotka od Thegreytroll.

Týden byl zahájen doprovodnými eventy, které se konaly na jedinečných místech a upozorňovaly na zábavné keše, které se dají najít v bažinách (pozor na aligátory!) a u známých napajedel.

Rádi vidíme, když místní podniky spolupracují s pořadateli megaeventů a vítají geokačery ve městě – a Gulf Shores je toho dokonalým příkladem.

Místní pivovar dokonce vytvořil speciální pivo s názvem “Bamarama” s jedinečnými trackovatelnými ručně navrženými etiketami! Na jiném eventu byly použity labky, které účastníkům pomohly určit tajný kód pro vstup. Bylo zábavné vidět takovou kreativitu!

Fotka od SandMarcus.
Fotka od Smiling Duo.

Jakmile nastal den konání megaeventu, geokačery přívítala spousta možností:

  • Unikátní technické kešky na malebné písečné pláži
  • Hry na prolomení ledů, které podpořily konverzaci
  • Spousta příležitostí vyhrát zábavné ceny v tombole!

Bamarama byla skvělým příkladem toho, co je možné, když se geokačeři spojí, aby spolupracovali a oslavovali svou místní komunitu. Jsme moc rádi, že jsme se mohli zúčastnit!