Začátek nového roku je skvělou příležitostí pro stanovení nových předsevzetí a cílů, ale jakmile se leden přehoupne do února, může být dodržování těchto předsevzetí poněkud obtížné. Předsevzetí se snáze plní, pokud jsou konkrétní a zahrnují nějakou zábavu, tak proč do svých cílů pro nový rok nezařadit konkrétní zábavu v podobě geocachingu? Přečtěte si tipy, jak s pomocí geocachingu dodržet pět běžných novoročních předsevzetí.

 1. Trávit více času s rodinou a přáteli
  Geocaching je aktivita, která nabízí zábavu pro každého. Pozvěte na své geocachingové výlety přátele a rodinu a každý výlet se stane kvalitně stráveným časem s lidmi, na kterých vám záleží.
 2. Snížení hladiny stresu
  Nejnovější výzkumy ukazují, že hodinová procházka přírodou může snížit stres. Motivujte se k procházce jednou týdně a proměňte hodinovou procházku přírodou ve výpravu za geocachingem. Čeká vás uspokojení z nalezení nových keší a pocit klidu, který vám může poskytnout pouze čas strávený venku.
 3. Více cvičení
  Nemusíte si kupovat nové členství v posilovně. Začněte zjišťovat, kolik keší v okolí můžete najít, a možná budete překvapeni, jak velkou vzdálenost pěšky urazíte během geocachingu nebo výletu za Adventure. Při zvyšování počtu nálezů si zlepšíte fyzickou kondici.
 4. Strávit čas “mimo síť”
  Pravděpodobně by nám všem prospělo, kdybychom na internetu trávili méně času. Díky prémiové funkci offline seznamů je geocaching zábavnou aktivitou, které se můžete zúčastnit, i když jste offline. Vytvářejte a stahujte offline seznamy a přeměňte čas strávený geocachingem na offline čas.
 5. Objevování nových míst
  Pokud si dáváte předsevzetí, že v novém roce poznáte více nových míst, Adventure Lab® vám může být skvělým pomocníkem. Ať už chcete objevovat nová místa v blízkém okolí, nebo ve vzdálených destinacích, hry založené na Adventures vás vezmou na výlety, které vám ukáží skryté skvosty i hlavní zajímavosti nejrůznějších míst. Pokud jste aplikaci Adventures ještě nevyzkoušeli, stáhněte si ji a zjistěte, co všechno můžete objevit!

Máte nějaké geocachingové cíle nebo předsevzetí pro rok 2023? Podělte se o ně v komentářích níže!