Všichni jsme trochu zrezivěli v přemýšlení o cestách a jejich plánování, ale nebojte se! Ať už cestujete blízko nebo daleko, stránky Geocaching.com a mobilní aplikace Geocaching® mají několik prémiových funkcí, které vám usnadní plánování skvělého výletu.

Filtrování vyhledávání oblíbených bodů
Zajímá vás, jaké jsou nejlepší památky a zajímavosti v daném městě? Nemusíte otevírat průvodce. Místo toho můžete použít vyhledávací filtry Premium a vyfiltrovat si vyhledávání podle vysokého počtu oblíbených bodů. Výsledky vyhledávání vám odhalí váš itinerář. Keše s vysokým počtem oblíbených míst jsou často umístěny v blízkosti památek, které musíte vidět, nebo místních skrytých klenotů, a někdy jsou atrakcí samotné keše. A nezapomeňte udělovat oblíbené body keškám, které máte rádi! Prémioví členové získávají jeden bod Favorite za každých deset nalezených geokešek.

Věnujte pozornost atributům
Dalším užitečným nástrojem pro plánování výletů je filtr atributů ve filtrech pokročilého vyhledávání pro členy Premium. Atributy vás informují o tom, co můžete na místě kešky očekávat, a mohou být užitečné, když prozkoumáváte nové místo. Některé atributy, které je dobré filtrovat při plánování výletu za geocache, jsou "Doporučeno pro turisty", "Veřejné toalety v okolí", "Malebný výhled v okolí", "Součást geotrasy" a "Jídlo v okolí".

Používejte offline seznamy
Offline seznamy jsou prémiovou funkcí aplikace Geocaching®. Až najdete všechny tyto skvělé kešky a skvělá místa, vytvořte si seznam a stáhněte si ho, abyste k němu mohli kdykoli přistupovat pomocí mapy Stezky. Nyní máte k dispozici mapu se všemi svými cíli a budoucími nálezy bez ohledu na to, zda máte k dispozici wifi. Šťastné cestování!