Dobře, geokačeři, tohle tajemství už nemůžeme déle držet pod pokličkou. Je prostě příliš velký (doslova) na to, aby zůstal v tajnosti. My v Geocaching HQ s radostí oficiálně oznamujeme dlouho připravovaný projekt: vůbec první zábavní park s tématikou geocachingu!

Přijďte všichni do fantastického světa GeoLandu!

Tento velkolepý zábavní park se začne stavět v roce 2024 na neznámém místě. GeoLand s oblíbeným maskotem geocachingu, žabákem Signalem® a jeho nejlepší kamarádkou Tracker, nabízí všechny atrakce, které si geokačer může přát:

Horská dráha DNF

Na DNF horské dráze zažijete jednu z nejdivočejších jízd v GeoLandu! Tato epická horská dráha má pět různých smyček, které odrážejí vzestupy a pády při zoufalém hledání keše, jen abyste pak zalogovali DNF. Myslíte, že na to máte žaludek?

Kolotoč štěněte Tracker – Tracker’s TeaPups

Tracker’s TeaPups si oblíbí všichni malí geokačeři! Točte se pořád dokola a připojte se ke štěněti Tracker, které se honí za svým ocasem v této rozkošné jízdě.

Signalova cesta k satelitům

Start! Vydejte se do vesmíru s žabákem Signalem®, který obíhá Zemi spolu se satelity GPS používanými pro geocaching. Chcete-li zažít opravdu nadpozemský zážitek, zkuste se tam vydat v noci!

Velké labkové dobrodružství

O Adventure Lab® jste již slyšeli, ale nyní je čas na nejvelkolepější dobrodružství ze všech, a to na balónové létání s Velkým labkovým dobrodružstvím! Vzlétni do výšky 30 stop (9 m) a cestou odemykej nové labkové lokace Adventure Lab®. Odpovědi najdete na místech, která můžete vidět za letu!

Nenechte si ujít ani tyto další skvělé atrakce:

    • Určitě si vyzkoušejte naše šifrovací kolo! Když se cifry správně seřadí, odemknete kód a najdete finální souřadnice mysterky umístěné v parku.
    • Máte málo inkoustu? Máme pro vás řešení! Najděte si jeden z mnoha našich prodejních stánků v parku, kde jsou k dispozici čerstvé tužky a další potřeby pro geocaching.
    • Užijte si luxusní pobyt v nedalekém Travel Bug® hotelu. Ať už ho jen “navštívíte”, nebo se “uložíte” ke krátkému zdřímnutí, můžete si zde odpočinout, než budete pokračovat ve svých cestách.
    • Ještě jste nikdy nekešovali? Žádný strach! V tomto parku jsou geokeše povoleny. Hledejte jednu z mnoha keší ukrytých v parku, které jsou denně udržovány.
    • Zavíráme, ale ještě jsme neskončili! Zapojte se do našeho každodenního CITO eventu před zavírací dobou a pomozte zajistit čistý park pro hosty příštího dne.

Jsme nadšeni, že se s vámi konečně můžeme podělit o tento úžasný projekt, a nemůžeme se dočkat dne otevření. Zveme vás, abyste se k nám připojili, až budeme 1. dubna 2027 přestřihávat pásku (a tento vtip) v GeoLandu.

Uvidíme se na místě!