Pokud chcete svůj geocaching posunout na vyšší úroveň, vyzkoušejte aplikace a nástroje našich API partnerů. Díky podpoře prémiového členství tyto aplikace a nástroje spolupracují se základními službami Geocaching.com a poskytují další funkce, aby byl váš zážitek z geocachingu co nejlepší. Čtěte dále a seznamte se s některými funkcemi pěti našich API partnerů.

Cachly
Cachly je aplikace pro geocaching pro zařízení se systémem iOS. V aplikaci Cachly mohou geocacheři vidět všechny waypointy keší, zobrazit v aplikaci labky a jejich lokace, připojit se k hodinkám Apple Watch a mnoho dalšího!

Geooh
Další funkčně bohatou aplikací pro geocaching je aplikace Geooh pro Android. Přehrajte si v aplikaci Wherigo® a pomocí zobrazení AR Geooh uvidíte překryté obrázky keší v rozšířené realitě spolu se vzdáleností a podrobnostmi.

Geocaching Buddy / GCBuddy
Geocaching Buddy zlepšuje zážitek z hledání a nalezení multikeší pro hráče geocachingu se zařízeními se systémy Android a iOS. Aplikace pomáhá hráčům shromažďovat informace o keších, automaticky vypočítává souřadnice a naviguje k waypointům.

TBScan
Aplikace TBScan promění fanoušky trackovatelných předmětů v kouzelníky. TBScan umožňuje pomocí fotoaparátu mobilního zařízení skenovat trackovací kódy, takže je můžete objevit a zalogovat, aniž byste museli zadávat trackovací kód. S touto aplikací můžete objevit až deset trackovacích položek za minutu!

Project-GC
Project-GC je výkonná webová platforma nabízející statistiky a nástroje, které vás budou motivovat k dosažení vašich cílů v geocachingu. V Project-GC můžete sledovat statistiky, jako je maximální vzdálenost keší za den, nejvíce nálezů v kalendářním měsíci a nejvíce typů keší nalezených za den. Skvělé výlety si můžete naplánovat také pomocí filtrů statistik Project-GC, které vyhledávají keše se statistikami, jako je nejvíce obrázků logů, dny od posledního nálezu a procento bodů oblíbenosti.

Jaká je vaše oblíbená partnerská aplikace, webová stránka nebo nástroj pro geocaching?