Tématem Kola výzev tohoto měsíce jsou série, a tak geokačeři po celém světě začínají série nálezů, aby si mohli přidat nové suvenýry do své sbírky. I pro zapálené kačery může být těžké si sérii udržet. Na našem blogu se s vámi podělíme o čtyři tipy, jak si svou sérii udržet a stát se skutečnou Streak Star – hvězdou série.

Plánuj dopředu
Plánování, které keše najít, je skvělý způsob, jak zahájit svou sérii, a prémiové funkce, jako jsou seznamy a vyhledávací filtry, vám to usnadní. Pomocí vyhledávacích filtrů můžete zobrazit keše, které splňují vaše kritéria, a přidat je do seznamu. Můžete mít více seznamů, např. keše ve vašem okolí, speciální keše pro významné milníky nebo snadné keše pro rychlé nálezy. Místo toho, abyste každý den trávili čas hledáním, jakou keš najít, můžete se věnovat hledání keše, která je na seznamu jako další v pořadí.

Buďte v klidu
Ve dnech, kdy se vám zdá udržet sérii nálezů těžší, zvolněte a vyhledejte si keš s nízkým stupněm obtížnosti a terénu. I snadný nález vám přinese vzrušení z objevování, které vás přiměje jít dál za svým cílem.

Pestrost je kořením života
Udržujte si zajímavost série hledáním různých typů keší. Pokud chcete najít něco jiného než typickou schránku na kešky, navštivte lokaci Adventure Lab® nebo se zúčastněte eventu. Zpestřete si svou sérii zábavnými a náročnými mysterkami nebo multinami.

Přidejte ji do svého programu
Udržení série je mnohem snazší, když ji zařadíte do svého každodenního a týdenního programu. Kdykoli vyrazíte z domu do práce, na nákup nebo na procházku se psem, může to být příležitost k nalezení keše.

Jaké jsou vaše tipy na udržení série? Podělte se v komentářích níže!