S potěšením oznamujeme speciální časově omezenou spolupráci mezi centrálou Geocachingu a hrou GeoGuessr!

GeoGuessr je interaktivní zeměpisná hra, která hráče přenáší na náhodná místa po celém světě pomocí Google Street View. Hráči v ní musí stejně jako při geocachingu využít svoje orientační a dedukční schopnosti (tzv. „geosmysl“) pro odhad přesné polohy. Čím přesnější odhad se hráčovi povede, tím více bodů získá. Kačeři můžou získat i limitovanou edici suvenýru!

V téhle geocachingové výzvě, která je zdarma, najdeš deset míst inspirovaných skutečnými geocachingovými lokalitami – od odlehlých horských panoramat až po rušná centra měst.

Během hraní možná odhalíš některé známé krajinné dominanty. Důležité je poznamenat, že součástí téhle geocachingové výzvy není geocaching v reálném životě. Naším cílem je místo toho upozornit na místa, která stojí za to si zapamatovat, pozvat do naší globální komunity nové objevitele a – co je nejdůležitější – inspirovat k příštímu dobrodružství na čerstvém vzduchu!

Pokud chceš získat časově omezený suvenýr, je potřeba:

  1. Hrát mezi 26. březnem a 12. dubnem tuhle geocachingovou výzvu a správně určit alespoň jedno místo.
  2. Na obrazovce se zprávou o dokončení najít skrytý sledovací kód.
  3. Zadat kód do 12. dubna 2024 na webu Geocaching.com. A pak už se můžeš těšit ze svého suvenýru!

Pokud se ti skrytý sledovací kód nepodaří najít, nezoufej – až dokončíš hádání všech deseti míst, zobrazí se ti na konci hry druhý sledovací kód. Na získání suvenýru ti stačí objevit jeden z těchto kódů.

POZNÁMKA: Centrála Geocachingu dává svolení k tomu, aby tyto trackables byly objeveny virtuálně.

Nejlepší zážitek tě čeká na počítači. Tuhle hru nebude možné najít v mobilní aplikaci GeoGuessr.

Pusť se do téhle geocachingové výzvy