A právě nám se brzy naskytne ta možnost, sejít se v den, jehož datum podmínky palindromu splňuje. Jedná se o 2.února roku 2020, v číslech psáno 02.02.2020. Proč toho tedy nevyužít! A kde by se dalo takové setkání uskutečnit? Chtělo by to něco symbolického. Co třeba místo, kde byl na území bývalého Československa a později Česka nejseverněji umístěný RADAR (krásný a zvučný palindrom). Více o radaru se můžete dozvědět v listingu keše “511. RTR Mikulasovice – Radar”, která se zde nachází.

Když už máme datum a místo, co čas? Nabízí se 02:02, ale v únoru? Kdo ví jak bude! Metr sněhu, mráz jak na sibiři? Může a nemusí, ale riskovat to? Proč ne! Na místě je po vojácích opuštěná budova (sice bez oken a dveří), takže klimatických podmínek se zas tak bát nemusíme. A jak se sem dostanete. Bude záležet na sněhových podmínkách, kam až se svým plechovým geopřibližovadlem dojedete. Pokud bude jen poprašek nebo žádný sníh, dá se dojet až přímo na Radar. Pokud bude sněhu více, dá se parkovat na rozcestí “Hančův vrch” kam vede z Mikulášovic asfaltová cesta, v zimě udržována plužením bez posypu. A pokud bude cesta zavátá, čeká vás z Mikulášovic asi dvoukilometrová procházka.

Tak tedy oficiální začátek eventu je 2.února 2020 v 02:02 (noc ze soboty na neděli) na místě, kterému i dnes místní říkají RADAR. Popovídáme si nejen o keších, směníme železo a dřevo (TB, CWG), ale hlavně se sejdeme. Jedno tématické eventové CWG bude k dispozici za obvyklou cenu 10,-Kč/ks. Na místě pro vás bude přípraveno drobné občerstvení, káva, čaj, grog či něco jiného pro zahřátí.

Neoficiální začátek eventu bude už večer v sobotu 1. února ve 20:20. Já zde určitě budu, takže všichni jste srdečně vítáni čekat tu se mnou od 20:20 – 02:02 (taky pěkný dvojkový palindrom). Sebou si vemte teplé oblečení, spacák a karimatku, kdo chce může přibalit něco dobrého k zakousnutí a něco tekutého pro zahřátí. Spát budeme v opuštěné budově po vojácích.