Sejdeme se již tradičně na Zelený čtrtek, který letos připadá na  14.dubna , a to v 18:00 . První Zelený event proběhl v roce 2018 na Zeleném kříži, viz odkaz níže. Vzhledem k tomu, že jeho okolí bylo během těžby poničené, zvolil jsem pro 2.ročník náhradní lokality. KLONDYK, tábořiště v tom nejsevernějším zákoutí České republiky kousek za osadou Severní. A protože se místo všem účastníkům moc líbilo, už tam padlo rozhodnutí, že další ročníky budou zde. Nedaleko odtud můžete před akcí nebo poněm navštívit nejsevernější bod ČR a odlovit si tam nejsevernější českou keš. Během setkání budou k dispozici eventová CWG za obvyklou cenu 10,- Kč/ks. A když už je to "zelené setkání", můžete přijít v zeleném (není však podmínkou). Bude zde i malý táborový oheň, tak buřty nebo něco k opečení sebou. Oficiální konec akce je naplánován na 20:00, ale to neznamená konec setkání. Zůstáváme zde přes noc, vždyť Velký pátek je státním svátkem a tudíž volným dnem. Kniha jízd bude k dispozici až do rána. Dokud se nevypije. Ti co už se účastnili předchozích ročníků dobře vědí. Akce se koná za každého počasí.

Stalo se takovou tradicí některých českých pivovarů na tento den, tedy Zelený čtvrtek, uvařit speciální Zelené pivo. A i my budeme mít soudek tohoto moku k dispozici. Proto všichni ti co mají chuť, nechť si sebou vemou vlastní sklenici. Pivo bude za nákupní cenu.

Pro vás, kdo jste se ještě nezúčastnili, ale i pro vás, kdo si chcete připomenout ony krásné chvíle jsou zde odkazy na předchozí ročníky. Ve fotogalerii každé akce je spousta fotek.

Malá rekapitulace:

KDY: Ve čtvrtek 14.4. 2022 v 18:00
KDE: Tábořiště KLONDYK
S SEBOU: Sklenice, buřty, spacák, karimatka, dobrá nálada, ...

!!! POZOR!!! - Pozorně sledujte Atributy a Waypointy! Bobr vybudoval nové hráze a původní cesta je minimálně metr pod vodou. Museli jsme najít a vytyčit novou trasu, včetně provizorní lávky přes potok viz Waypoint T2. Terén 3,5 je zde na místě! Byla by tu i možnost zajet a parkovat přímo v místě události. Pokud o to budete mít zájem, kontaktujte mne přes profil se svou emailovou adresou. Zašlu podrobnou mapu s cestou, která vede přes les z obce Lobendava. Cesta na akci od Parkingu z osady Severní je průjezdná pouze pro terenní vozy!