Přátelé geocachingu, ať náruživí, občasní či začínající hráči. Mám velikou radost, že Vás po roce mohu opět pozvat na již páté Zelené setkání.

Sejdeme se již tradičně na Zelený čtrtek, který letos připadá na 6.dubna, a to v 18:00. První Zelený event proběhl v roce 2018 na Zeleném kříži, viz odkaz níže. Vzhledem k tomu, že jeho okolí bylo během těžby poničené, zvolil jsem pro 2.ročník náhradní lokalitu. KLONDYK, tábořiště v tom nejsevernějším zákoutí České republiky kousek za osadou Severní. A protože se místo všem účastníkům moc líbilo, už tam padlo rozhodnutí, že další ročníky budou už jen zde. Je to tábořiště se zastřešenou jídelnou, kde se dá i přespat. Nedaleko odtud můžete před eventem nebo druhý den po přespání navštívit nejsevernější bod ČR a odlovit si tam nejsevernější českou keš. Během setkání budou k dispozici eventová CWG za obvyklou cenu 10,- Kč/ks. A když už je to "zelené setkání", můžete přijít v zeleném (není však podmínkou). Bude zde přichystáno drobné občerstvení nebo si můžete přinést vlastní buřty či něco k opečení na táborovém ohni. Oficiální konec akce je naplánován na 20:00, ale to neznamená konec setkání. My tu zůstáváme přes noc a kdo chce, může s námi. K přespání stačí jen karimatka a spacák, místa je tu dost. Následující den je Velký pátek což je státní svátek a tudíž volný den. Logbook bude k dispozici až do rána. Dokud se nevypije. Ti co už se účastnili předchozích ročníků dobře vědí. Akce se koná za každého počasí.

Na Zelený čtvrtek někeré české pivovary vaří speciální Zelené pivo. A my budeme mít soudek tohoto moku k dispozici. Proto všichni ti co mají chuť, nechť si sebou vemou vlastní sklenici. Pro zapomnětlivé máme pár plastových kelímků. Pivo bude za nákupní cenu.

Pro vás, kdo jste se ještě nezúčastnili, ale i pro vás, kdo si chcete připomenout ony krásné chvíle, jsou zde odkazy na předchozí ročníky. Ve fotogalerii každé akce je spousta fotek. Všichni jste srdečně zváni!

Zelené setkání I

Zelené setkání II

Zelené setkání III

Zelené setkání 3½ - Komunitní oslava

Zelené setkání IV

Malá rekapitulace:

KDY: Ve čtvrtek 6. 4. 2023 v 18:00
KDE: Tábořiště KLONDYK
SEBOU: Sklenice, buřty, spacák, karimatka, dobrá nálada...