Novoroční předsevzetí jsou skvělým způsobem, jak si stanovit a představit cíle. Mohou být malá a splnitelná, nebo propracovaná a inspirativní.

Abychom vám pomohli stanovit si nové cíle pro vaše geocachingová dobrodružství v roce 2022, vytvořili jsme 5 novoročních geocachingových předsevzetí, která si můžete přidat na svůj seznam!

 

Najít další typy keší

Abyste správně zahájili tento rok, je naším prvním doporučeným geocachingovým předsevzetím rozšířit svou působnost daleko za hranice tradičních keší. V roce 2022 vás vyzýváme, abyste v novém roce našli alespoň jednu multikeš, jednu mystery keš, jednu hybridní letterbox a jednu earthkeš. Kdo by neměl rád rozmanitost? Tato kolekce pro vás bude výzvou pro různé styly geocachingu a zavede vás do zcela nových destinací, které s tradičními kešemi nemusí být možné.

Image by Wooly.

Zúčastněte se akce

Je jen málo věcí, které jsou v životě lepší než setkání s kolegy geokačery! Pokud se v novém roce cítíte dobře, zúčastněte se Eventu Cache v roce 2022 a setkejte se s kolegy geokačery ve vašem okolí! Chcete zvýšit svůj vliv na komunitu? Zvažte účast na akci Cache in Trash Out (CITO), která pomůže zkrášlit vaši komunitu.

Pokusy o geocache s vyšší obtížností a terénem

Je něco lepšího než najít geocache? No, možná nalezení geocache s velmi vysokou obtížností nebo hodnocením terénu. V roce 2022 je nebe limitováno! Vyzýváme vás, abyste našli geocache s hodnocením obtížnosti nebo terénu 2,5 nebo vyšším. Pokud se cítíte inspirováni, zkuste vyplnit svou D/T matici, která je viditelná na vaší osobní statistické stránce.

Image by bitbrain.

Skrytí keše

Staré přísloví říká: "Lepší je dávat než dostávat." Pokud máte v roce 2022 náladu dávat, zvažte, zda ve svém okolí neukrýt geocache! Není lepší příležitost než letos; je to rok skrývání Geocaching HQ! Bez nadšených geocacherů, kteří věnují čas a úsilí skrývání geokešek po celém světě, by hra geocaching nebyla možná.

Buď Premium v roce 2022!

Chcete-li v novém roce geocaching naplno využívat, investujte do dárku, který se stále vrací - prémiového členství na Geocaching.com! Prémiové členství vám umožní hledat geocache s vyšší obtížností a terénem a všechny typy keší z aplikace Geocaching App®. Poskytuje také přístup ke geokeškám, které jsou určeny pouze pro prémiové uživatele, k prémiovým nástrojům, jako jsou uživatelské trasy a kapesní dotazy (PQ), a investuje do lidí, kteří udržují hru v chodu.

Bez ohledu na vaše novoroční předsevzetí vás vyzýváme, abyste si v novém roce vybrali geocache a stanovili si velké i malé osobní cíle. Za nás všechny v Geocaching HQ vám přejeme úspěšný a dobrodružný rok 2022!