Jednou z nejúžasnějších věcí je, že na tom všem mají velký podíl dobrovolníci. Ať už jste našli novou keš na druhém konci světa nebo v ulici, ukryli keš, využili naše fórum nebo použili stránky Geocaching.com či mobilní aplikaci Geocaching® v jiném jazyce než v angličtině, musíte poděkovat dobrovolníkům z geocachingové komunity! Ve světě geocachingu existuje několik typů dobrovolníků, kteří si zaslouží naše uznání.

Majitelé keší věnují svůj čas a kreativitu vytváření zábavných keší. Až příště najdete skvělou keš, vyjádřete jí své uznání v logu nebo jí dejte bod do oblíbených! Svůj čas a úsilí věnují také hostitelé eventů a organizační týmy Mega a Giga eventů, aby naší rostoucí komunitě zprostředkovali nádherné zážitky. Pokud se některého z těchto eventů zúčastníte, nezapomeňte se v logu zmínit, jak moc se vám líbil.

V celosvětové geocachingové komunitě pracuje téměř 400 dobrovolníků, mezi které patří revieweři, EarthCache reviewři (Geoawares), překladatelé a moderátoři fóra. Ti věnují svůj čas tomu, aby pomohli udržet hru v chodu, když recenzují geocache, aby splňovaly geocachingové a regionální směrnice, překládají naše webové stránky a aplikaci a udržují naše fórum pozitivní a užitečné.

Máte zájem připojit se k nám a poděkovat místním dobrovolníkům? Zde je několik nápadů:

    • Pošlete místním revírníkům zprávu, ve které jim vyjádříte své uznání.
    • Kontaktujte regionální organizaci geocachingu a poděkujte jim za jejich práci.
    • Zveřejněte poděkování na místní stránce geocachingu na Facebooku.
    • Vytvořte video, ve kterém se podělíte o svou vděčnost, a zveřejněte ho na sociálních sítích (nezapomeňte nás označit - rádi se na něj podíváme!).
    • Navštivte geocachingové fórum a poděkujte moderátorům fóra.

Zajímá vás, jaké to je být komunitním recenzentem geocachingu? Podívejte se na sérii podcastů HQ pro reviewery a poslechněte si jejich zkušenosti vlastními slovy.

Dobrovolníci z geocachingové komunity mají na hru a komunitu geocachingu neuvěřitelně pozitivní vliv. Přejděte v neděli 22. května na oficiální facebookovou stránku Geocaching a připojte se k nám a řekněte dobrovolníkům komunity velké "Děkuji".