No, máme pro vás jednoslovné řešení tohoto dilematu: geocaching. Čtěte dále a dozvíte se, proč je geocaching vždy skvělou volbou, jak strávit kvalitní čas s přáteli a rodinou.

Nikdy se neomrzí
Ačkoli je proces hledání a logování geocache poměrně standardní: navigace na souřadnice, nalezení kešky, podpis do logbooku, žádné dva výlety za geocache nejsou stejné. Když vás každá geocache přivede na nové místo a nabídne nový úkol najít schránku s keškou, plánování vašeho pobytu kolem geocache zaručuje, že nebude nudný.

Užívat si venku
Kromě vzrušení z objevování a zkoumání dává výlet s geocache hráčům také příležitost vyrazit ven a nadýchat se čerstvého vzduchu. Venkovní prostředí pro setkání s vaší partou je vždy dobrý nápad. Mnozí majitelé keší ukrývají keše na místech, která zvýrazňují krásné výhledy nebo přírodní scenérie. Naplánujte si výlet tak, že budete hledat kešky s atributem "Scenic view" (malebný výhled) a vaše setkání bude mít určitě úspěch.

Něco pro každého
Jednou z nejtěžších částí plánování setkání je najít aktivitu, která by se líbila všem. Geocaching je jednou z aktivit, kde to není problém. Výlet s keškami nabízí něco pro lidi všech věkových kategorií a s nejrůznějšími zájmy, od fanoušků hlavolamů a hráčů až po milovníky turistiky a přírody. Díky vyhledávacím filtrům pro členy Premium můžete přizpůsobit svůj výlet přesně těm typům keší a obtížnosti, které jsou pro vaši skupinu vhodné, a zajistit, aby byl váš výlet úspěšný.