Po šesti měsících vzrušujících témat skončilo začátkem tohoto měsíce kolo výzev. Každé výzvě se postavilo tisíce kačerů, kteří dělali to, co umí nejlépe: chodit ven, bavit se a hledat keše! Podívejme se na některá čísla z Kola výzev.

Nejvíce účastníků měla výzva Seeking Smileys – Hledáme smajlíky, v níž kačeři získávali suvenýry, pokud zvýšili počet svých nálezů o 5, 10 nebo 100 keší. Každá výzva měla suvenýry pro různé úrovně obtížnosti. “Snadnou” výzvou s nejvyšším počtem získaných suvenýrů bylo Seeking Smileys – Hledáme smajlíky s 206 602 získanými suvenýry. “Těžkou” výzvou s nejvyšším počtem získaných suvenýrů byla Teamwork Makes the Dream Work – Sen se uskuteční díky týmové práci se 42 759 získanými suvenýry.

Přestože výzva Streak Star – Hvězda série měla nejmenší počet získaných “těžkých” suvenýrů, více než 15 000 kačerů přesto dokončilo 28denní řadu nálezů během časového rámce výzvy! Potlesk pro všechny hvězdy Streak Stars!

Prvních pět zemí, které získaly nejvíce suvenýrů za Kolo výzev, jsou následující:

1. Německo
2. Spojené státy americké
3. Nizozemsko
4. Francie
5. Velká Británie

265 000 kačerů dostalo dotazník ohledně jejich zkušeností s Kolem výzev. V odpovědích na dotazník se kačeři podělili o to, které výzvy je nejvíce baví, a mezi tři nejoblíbenější patřily:

  1. Favorite Fan – Fanoušek oblíbenosti
  2. Seeking Smileys – Hledáme smajlíky
  3. Iconic Cacher – Ikonický kačer

Jaká byla vaše nejoblíbenější část Kola výzev? Podělte se o ni v komentářích níže!