Od 13. června do 3. července hostili geokačeři ve 45 různých zemích více než 600 Maker Magic eventů, které účastníky okouzlily informacemi a workshopy o vytváření nových kouzelných keší. Ať už se jednalo o tvorbu hlavolamových keší nebo poučení o keších vyžadujících lezecké vybavení, komunita využila tyto speciální eventy jako příležitost k vyjádření své kreativity, což vedlo k tomu, že se na mapě objevilo několik nových výjimečných keší. Přečtěte si další informace o těchto eventech a prohlédněte si fotografie z Maker Magic v akci.

Obrázek od sui630.

Na eventu Let’s Create The Cache 4th (Tochigi) Maker Magic v japonském městě Tochigi kačeři používali předměty z domácnosti, aby z cementu vytvarovali různé druhy schránek na keše.

Obrázek od Ewa6710.

Geokačeři v severním Polsku na eventu Maker Magic: Załóż kesza na wysokim poziomie měli možnost se od profesionálních instruktorů stromolezectví naučit, jak ukrývat kešky na stromech.

Obrázek od barbh32.

Na eventu Maker Magic: A Swarm of Pollinators v New Yorku, kde geokačeři vyráběli nejrůznější keše se včelí tématikou, to hýřilo kreativitou. Galerie eventu je plná fotografií keší vytvořených na tomto eventu.

Obrázek od FlameCarrier.

Pořadatelé eventu Maker Magic: Magische Meet & Greet aan de Golem v Belgii se s účastníky akce podělili o spoustu poznatků k tvorbě keší. Přinesli širokou škálu materiálů a pomůcek, které lze použít jako schránky na kešky, a vysvětlili postup, jak z každého předmětu vytvořit nezapomenutelnou keš.

Obrázek od gooseandegg.

Kačeři v australské Tasmánii kouzlili s keškami na eventu Maker Magic: Build a cache. Všichni účastníci si vyrobili nové schránky na kešky z PVC trubek a nastříkali je barvou, aby vytvořili maskování z vnější strany schránky.

Chcete-li získat další inspiraci, podívejte se na některé další zábavné Maker Magic eventy uvedené níže.

Maker Magic: Building together makes us Stronger
Maker Magic: Welly Would Create
Maker Magic: Cement treasure box DIY 2.0
Maker Magic: Get your cache approved in CRD parks
Maker Magic: Naturfreundehaus Rüsselsheim
Maker Magic: Vous êtes tous des créateurs
Maker Magic: brainstorming och workshop
Maker Magic: Just another geocaching event #19
Maker Magic: BRICOCACHING