Lidé z Geocaching HQ se zúčastňují desítek mega a giga-eventů po celém světě, podávají si ruce, sdílí příběhy samozřejmě geocaching. Giacaches, InsideOutsider a |\/|ario se nedávno zúčastnili eventu GeoBulles (GC9QPN8) ve Francii. Tady je shrnutí jejich cesty.

Kromě toho, že jsme měli možnost zúčastnit se francouzského megaeventu, bylo místo konání GeoBulles obzvláště jedinečné. Damery, které se nachází v srdci regionu Champagne, dodalo našemu zážitku z GeoBulles další kouzlo.

Kouzelné uličky města lemované půvabnými domy a dlážděnými cestičkami byly idylickým prostředím pro víkendové dobrodružství s geocachingem. Mezi odlovy keší si návštěvníci mohli prohlédnout prestižní šampaňské domy v regionu, ochutnat vynikající šumivá vína a ochutnat místní kulinářské speciality.

V pátek |\/|ario, WatermanHQ a InsideOutsider vyrazili na prohlídku Hautvillers, historického hlavního města Champagne. Vrcholem exkurze byla návštěva kostela Saint-Sindulphe, místa posledního odpočinku Doma Pérignona, průkopníka výroby šampaňského.

Přestože na začátku týdne hlásila předpověď počasí déšť, v den konání megaeventu byla jasná a slunečná obloha – tedy ideální počasí pro geocaching! Prostor akce zahrnoval malebný park s rozmanitými labkami, které návštěvníky přivedly ke kreativním keším s hlavolamy, unikátním 3D tištěným schránkám a hádankám, které zdůrazňovaly bohatou historii a kulturu oblasti.

Eventové předměty byly pečlivě vybrány a zahrnovaly dokonce i trackovatelná trička pro účastníky!

Rádi bychom srdečně poděkovali organizačnímu týmu za uspořádání tak skvělého eventu.
Díky jejich odhodlání, nadšení a skvělému plánování se geokačeři z celého světa mohli sejít, aby oslavili radost z geocachingu.