Když se prémiových členů ptáme, co se jim na jejich členství nejvíce líbí, vždy můžeme očekávat několik odpovědí a jednou z nich je: “Body oblíbenosti!” Tato malá zelená srdíčka, která dostávají majitelé keší od prémiových členů, umožňují kačerům snadno poděkovat a zároveň usnadňují ostatním kačerům zjistit, z kterých nálezů měli ostatní radost. Přečtěte si čtyři důvody, proč jsou body oblíbenosti jednou z našich nejoblíbenějších prémiových funkcí.

Vyjádření uznání za skrýše
Díky bodům oblíbenosti můžete snadno poděkovat majitelům keší, kteří věnovali čas a přemýšleli o vytvoření speciální keše. Klepnutím na zelené srdíčko při psaní logu v aplikaci Geocaching® nebo na stránce keše na webu se majitelé dozvědí, že jejich výtvor udělal ostatním kačerům radost.

Zviditelnění keší na mapě
Někdy je při rozhodování o tom, jaké kešky chcete najít na své další výpravě, příjemné vědět, že si vybíráte kešky, které se líbí ostatním kačerům. Díky bodům oblíbenosti je to snadné! Vysoce oblíbené keše můžete vidět zvýrazněné na mapě srdíčkem a počtem oblíbených bodů nebo můžete použít prémiové vyhledávací filtry a najít keše s určitým minimálním počtem oblíbených bodů.

Motivace
Pokud hledáte nástroje, které vám pomohou udržet si motivaci a pracovat na svých cílech v geocachingu, i v tomto případě vám pomohou body oblíbenosti! Prémioví členové získávají body oblíbenosti podle počtu nalezených keší. Každý prémiový člen začíná s 1 bodem oblíbenosti a za každých 10 nalezených keší získává další bod. Stanovte si cíle, kolik bodů oblíbenosti chcete letos získat, a sledujte jejich počet.

Sledování vašich skvělých nálezů
Body oblíbenosti vám také umožní snadno sledovat všechny vaše oblíbené nálezy. Pokud na webu navštívíte své seznamy, uvidíte záložku “Oblíbené”, kde uvidíte všechny keše, kterým jste kdy přidělili bod. Je to album skvělých geocachingových výletů!

Jakým keším jste udělili body oblíbenosti? Podělte se v komentářích níže!