Oslavte 20 let stylově a vyberte si balíček plný těch nejlepších SWAG:

  1. Stříbrný balíček 35 USD: oficiální tričko akce a geocoin s odpovídajícím traveltagem
  2. Zlatý balíček 45 USD: Stříbrný balíček PLUS trackovatelná jmenovka Celebrating 20 Years.
  3. Platinový balíček 65 USD: Zlatý balíček PLUS oficiální odznak akce, nášivka, samolepka a taška na přenášení "Celebrating 20 Years"

Nabízíme také přídavný balíček úžasných exkluzivních položek HQ.

  1. Balíček HQ $20: sada mincí Geocaching HQ, nano geocoin/přívěsek, odznak na klopu a nášivka.

Vezměte prosím na vědomí, že v návštěvnickém centru HQ nebude možné zakoupit zboží během návštěv, na které se prodává vstupenka. Chcete-li si zajistit exkluzivní předměty pro HQ, objednejte si balíček HQ předem.

Všechny balíčky je třeba vyzvednout na akci 20. srpna. Na akci bude k dispozici pouze omezené množství těchto položek, takže jediným způsobem, jak si zajistit ty své, je předobjednávka!

Zajistěte si svůj balíček zboží ještě dnes: hq20.geocaching.com/shop

Rezervujte si časový interval na prohlídku návštěvnického centra Geocaching HQ a kešky HQ:

  • Zarezervujte si místo v návštěvnickém centru Geocaching HQ 15.-18. srpna nebo 22.-26. srpna a zalogujte geocache HQ. Návštěvnické centrum HQ je v pátek 19. srpna zavřené, ale keš HQ bude ten den k zalogování na prostranství před kanceláří HQ v očekávání, že ji přijde navštívit mnoho geokačerů.
  • Podívejte se na návštěvní hodiny a rezervujte si místo: bit.ly/visit20
  • Přihlaste svou účast na akci na oficiální stránce akce: GC896PK
  • Obecné informace o oslavách 20. výročí Geocachingu najdete na adrese hq20.geocaching.com.
  • Nezapomeňte, že GeoWoodstock XVIII Giga-Event (GC86VDF) se koná předchozí víkend, 13. srpna, jen dvě hodiny jízdy autem severně od Seattlu. Užijte si krásnou Britskou Kolumbii a všechny zábavné akce, které se chystají v kanadském Abbotsfordu. Zaregistrujte svou vůli zúčastnit se GC86VDF a přihlaste se na akci: geowoodstock.com/registration
  • Podívejte se na tuto stránku s nejčastějšími dotazy, kde najdete odpovědi na mnoho dalších otázek týkajících se oslav 20. výročí Geocachingu. Těšíme se, až vás přivítáme na severozápadě Pacifiku!