Náš další Adventure Lab spotlight vás zavede na místo, které vypadá jako z pohádky. Labky s názvem An Adventure In The Forest vás zve k objevování přírodních krás lesoparku Queen Elizabeth Forest Park ve Skotsku. Projděte se po lesních cestách, sledujte lesní zvířata, jak se prohánějí a pobíhají po stromech, a narazíte na vodopád, který se podle tvůrkyně labek, Nirikiny, “objevuje jako mávnutím kouzelného proutku”.

Labky začínají v návštěvnickém centru Lodge Forest a mají pět na sebe navazujících stanovišť na různých zajímavých místech v lese. Zájemci o pozorování divoké zvěře mohou v návštěvnickém centru sledovat dění v lese prostřednictvím živých kamer. Je také velmi pravděpodobné, že uvidíte divokou zvěř na stezce, kde se nacházejí další lokace. Mnoho recenzí labek zmiňuje pozorování červených veverek.

Pokud vás více než divoká příroda zajímá umění, nenechte si ujít třetí labkovou lokaci u umělecké instalace v lese. Umělecké dílo s názvem Vestige – Stopa tvoří soubor soch z leštěné nerezové oceli ve tvaru lidských postav. V leštěném kovu se podmanivě a strašidelně zrcadlí okolní přírodní krajina.

Labkové lokace se dají snadno projít pěšky a lze je zvládnout za méně než hodinu, i když pravděpodobně budete chtít v parku strávit více času a užít si vše, co nabízí.

Už jste si stáhli aplikaci Adventure Lab® a nějakou labku dokončili? Sdílejte své nejpamátnější dobrodružství v komentářích a pak jděte najít další!