Tento měsíc je vydání Adventure Lab Spotlight – Posviťme si na labky pro milovníky zvířat jako stvořený. Série labek Djuren i Slottsskogen / Zvířata ve Slottsskogen provede hráče téměř 150 let starou zoologickou zahradou v historickém parku Slottskogen ve švédském Göteborgu. Poznejte soby, tuleně a poníky při prohlídce zoologické zahrady pod širým nebem a absolvujte labky.

Sekvenční labková série se odehrává celá v zoologické zahradě, která je volně přístupná. Na každém stanovišti se dozvíte o jednom druhu zvířat, která v zoo žijí. Série začíná návštěvou tuleně obecného, který pochází ze Švédska. Pokud budete mít štěstí, můžete dorazit v době krmení a vidět tuleně, jak si pochutnávají na mořských plodech.

Po vyhledání informací, které vám pomohou odpovědět na otázku na stanovišti, budete procházet zoologickou zahradou, užívat si expozice a odpovídat na otázky na stanovištích s tučňáky, soby, losy a poníky. Za slunečného dne je to krásná a poučná procházka.

Labková série trvá necelou hodinu, takže po seznámení se zvířaty v zoo budete mít dostatek času na prohlídku dalších částí Slottsskogenu. Objevte astronomickou observatoř, vystoupejte na rozhlednu v parku, navštivte göteborgské přírodovědné muzeum a mnoho dalšího. Dokonce jsou tu i další labky, které můžete dokončit!

Už jste si stáhli aplikaci Adventure Lab® a nějakou labku dokončili? Sdílejte své nejpamátnější dobrodružství v komentářích a pak jděte najít další!