Pokud budete geocachingu věnovat dostatek času, můžete najít víc než jen skrytý poklad – můžete narazit na jednoho nebo dva nové přátele! Totéž platí i pro eventy Cache In Trash Out® (CITO)! Nová přátelství čekají jen na to, až je objevíte mezi odpadky, plevelem a vysázenými stromy.

Dojaly nás všechny logy se zmínkami o starých známých, nových přátelích a přátelských chvílích, protože kačeři se letos zúčastnili již více než 2 000 CITO eventů.

1. GCAMDP4 – World Water Day CITO – Světový den vody s Olympia Surfrider
Napadá vás lepší způsob, jak oslavit Světový den vody, než s přáteli vyčistit místní vodní toky? Tito kačeři sesbírali více než 5 000 nedopalků cigaret, než dorazili k Salish Sea!

Bild von TheDips.

2. GCAMEDT – I Giardinieri del Paese Fantasma – CITO – Zahradníci ze země duchů
Skutečné přátelství poznáme, když ho vidíme! Kačeři v Itálii usilovně pracovali na odstranění plevele a vegetace, které hrozily, že zarostou historické město Gorgognano, „město, které neexistuje“.

Bild von nora_ross.

3. GCAKD98 – CITO Wir pflanzen Bäume – Sázíme stromy
Tito geopřátelé pomohli obnovit dubové lesy v Meklenbursku-Předním Pomořansku v Německu vysazením 3 052 sazenic dubu! „Strom“ -ořádná práce, všichni!

Bild von Uli67.

4. GCANE4P – George Tindale Memorial Gardens CITO
Australští kačeři se připojili k organizaci The Friends of George Tindale Memorial Gardens, aby odstraňovali invazní druhy a udržovali cesty. Všichni si užili spoustu zábavy.

Bild von Rabbitto.

5. GCAKYBE – CITO Ziemassvētku kauju muzejā “Mangaļi” – CITO v Muzeu vánoční bitvy „Mangali“
Kačeři se zde sešli, aby obnovili válečný památník v Lotyšsku, ale zůstali i kvůli výborné polévce a dobré společnosti!

Bild von ZiedsLV.

6. GCAMCFV — Tochigi Spring CITO 2024
Kačeři a revieweři z celé země se sešli v japonském městě Točigi, aby sbírali odpadky a užili si vzájemné společnosti, i když jen na krátkou dobu. „Tak brzy na viděnou!“

Bild von Chii-sun.

A tím první sezóna CITO 2024 končí.

Všem, kteří se zúčastnili CITO eventů, děkujeme! Vaše usilovná práce dokazuje, že můžete pomáhat při úklidu svých komunit a ještě se u toho bavit! Nemůžeme se dočkat, co předvedete ve druhé sezóně!

Zúčastnili jste se letos nějakého CITO eventu? Podělte se s námi o svůj příběh níže!
Chcete-li se dozvědět více o organizaci CITO a o tom, jak se do ní zapojit, navštivte web Geocaching.com/CITO/.