Teď nás zajímá: Jste připraveni ukrýt kešku hodnou suvenýru?

Získejte jeden suvenýr za umístění nové geocache publikované od 1. března do 31. prosince 2022.

Suvenýr 2022 Hider lze získat po publikaci geocache nebo eventu, ale neuděluje se za vytvoření keše Adventure Lab. Každý geocacher může získat suvenýr pouze jednou v roce 2022.

Ať už se jedná o tvou první schovanou keš (přečti si článek Schovej svou první geocache) nebo stou (přečti si článek Mohl bys být lepší hider?), měj na paměti tyto tipy, aby ses stal hrdým majitelem keše a držitelem suvenýru Hider 2022:

  1. Udělejte ji výjimečnou. K dispozici je jen tolik skvělých míst. Ujistěte se, že jste umístili speciální keš, která odpovídá prostředí. To může znamenat doslovné: dobře ji zamaskujete, nebo aktuální, jako je keš ve tvaru rakety před planetáriem.
  2. Nespěchejte. Není důvod spěchat. Na předložení "magnetu na body oblíbenosti" k posouzení máte čas do 17. prosince 2022.
  3. Sledujte nás na sociálních sítích. Budeme pokračovat v publikování obsahu, který bude inspirovat a poučovat o skrývání keší. Pokud ještě nemáte skvělý nápad na další skrýš, inspirace může být právě za rohem.
  4. Plánujte údržbu. Promočený logbook je noční můrou geocacherů. Neproměňte skvělý okamžik, který jste si pro své hledače představovali, v nešťastnou situaci a zajistěte údržbu své keše po publikaci.

Nemůžeme se dočkat, co vymyslíte pro další skrýš. Podělte se o své nápady s #2022Hider na Instagramu a Facebooku!