Geocaching je lepší s přáteli. Když s sebou máte kamaráda, je hledání keší jednodušší a zábavnější, a navíc si vytvoříte vzpomínky, na které budete oba vzpomínat ještě dlouhá léta. V dokonalém světě by všichni naši přátelé přesně věděli, o čem mluvíme, když řekneme: “V parku u mého domu byla publikovaná nová multina! Potřebuji novou keš pro svou sérii. Chci ji najít dnes odpoledne. Nezapomeň si vzít geonástroje!” Bohužel všichni máme přátele, kteří geocaching neznají dobře nebo možná vůbec. To znamená, že máme šanci seznámit je s radostmi geocachingu a přivést je k novému oblíbenému koníčku! Přečtěte si tipy, jak sdílet geocaching s přáteli, kteří nejsou kačeři, a budovat kačerskou komunitu.

Začněte labkami
Pokud sdílíte geocaching s někým, kdo ho vůbec nezná, zkuste začít s labkami. Hledání odpovědí na otázky na jednotlivých labkových místech může být o něco snazší než hledání úkrytu kešky a navíc slouží jako zábavná prohlídka s průvodcem!

Spojte geocaching s jinou aktivitou
Místo toho, abyste pozvali své přátele, kteří nejsou kačeři, na velkou celodenní výpravu za keškami, zapojte je do hry tím, že spojíte hledání jedné keše s jinou aktivitou, která vás a vašeho přítele baví. Například k víkendovému posezení u kávy přidejte hledání nedaleké keše.

Čím více, tím lépe
Geocaching je skvělá skupinová a rodinná aktivita. Pokud plánujete setkání s více přáteli, kteří nejsou kačeři, nebo s přáteli s dětmi, přimějte všechny, aby se zapojili do hledání. Pokud mají vaši přátelé soutěživého ducha, můžete dokonce přidat další hravý prvek a soutěžit o to, kdo najde nejvíce keší jako první.

Dovolenková destinace
Pokud cestujete s přáteli, kteří nejsou kačeři, přidejte do cestovního itineráře některé z keší, které jste si na cestu přidali do záložek. Je pravděpodobné, že v blízkosti speciální destinace, kterou chcete navštívit, se nachází nějaká zajímavá tradiční keš, takže je snadné ji zařadit do dalších plánů. Můžete pozvat své přátele, aby vám pomohli s nálezem, a podělit se s nimi o zvláštní skrytý svět geocachingu.

Přehlídka obrázků
Pokud máte přátele, kteří nekešují a vnímají svět spíše vizuálně, seznamte je se hrou tak, že jim nasdílíte některý z našich kanálů na sociálních sítích. Náš Instagram je skvělým místem pro začátek, protože umožňuje lidem vidět, jak se kačeři hrou baví a jak kreativní někteří autoři keší jsou.

Jak rádi seznamujete své přátele s geocachingem? Podělte se o to v komentářích níže!