Den, kdy můžete strávit nějaký čas geocachingem, ať už je to 15 minut nebo 5 hodin, je dobrý den. Nález kešky vám ukáže nová místa, zpestří vám den a přivede vás na čerstvý vzduch. Často se zdá, že tento druh radosti z geocachingu je něco, co můžete najít, jen když máte volný čas o víkendu nebo když jste na dovolené, ale ve skutečnosti geocaching snadno zapadá do každodenní rutiny. Přečtěte si tipy, jak pravidelně chodit na kešky a začít si zpestřovat všední dny.

Proměňte pochůzky ve výlety na keše
Až budete příště muset vyzvednout nákup, odnést knihy do knihovny nebo někoho někam odvézt, podívejte se, jestli se v okolí vašeho cíle nenachází nějaká keška, kterou byste mohli zkusit najít, zatímco si budete odškrtávat pochůzky ze seznamu. Pomocí prémiových vyhledávacích filtrů můžete rychle zjistit obtížnost a úroveň terénu každé keše a rozhodnout se, zda má smysl ji rychle najít.

Vytvořte si sadu pro geocaching
Někdy vám v geocachingu brání to, že nemáte správné vybavení. Sestavte si malou sadu s nezbytnostmi pro geocaching, kterou budete mít v batohu nebo v autě, a budete připraveni k akci, kdykoli se vám naskytne příležitost najít keš. Sada může být jednoduchá a obsahovat třeba jen pero na zápis do logbooku a pinzetu na logbooky v mikro a nanokeších.

Zařaďte geocaching do svého cvičebního režimu
Cvičení se může zdát jako povinnost, ale když k němu přidáte geocaching, změní se všední trénink v zábavný lov. Až se příště vydáte na běh, procházku nebo projížďku na kole, podívejte se, zda po cestě nenajdete nějakou keš. Když si dáte za cíl najít kešku při ranním běhání, budete překvapeni, jakou budete mít motivaci.