Neohrožení tvůrci labek usilovně pracují na nejnovějších zážitcích a tvoří interiérové Adventure Lab! Už jste vyčerpali místní zásoby labkových dobrodružství? Možná vás čeká velký výlet, na který máte volné odpoledne, a chcete jednodušší způsob, jak prozkoumat nové prostředí. Labková dobrodružství jsou i nadále dokonalým zdrojem informací o okolí a umožňují jeho poznávání jako místní obyvatelé – a díky dobrodružstvím pod střechou máte ještě více možností, jak si dobrodružství užít!

Možná si říkáte: “Kámo, čeká mě velká cesta a tam, kde jsem, je ještě zima. Nejsem si jistý, jestli jsou labky to, co právě teď hledám.” Věděli jste, že v oficiální aplikaci Adventure Lab můžete filtrovat podle “Labky uvnitř budov”?! Pro zaručený úspěch interiérového dobrodružství stačí postupovat podle těchto pokynů:

  • Otevřít aplikaci Adventure Lab®
  • Kliknout na Filtr
  • Odrolovat na Témata Labek
  • Vybrat Labky uvnitř budov
  • Kliknout na Použít

A hle, vaše mapa se aktualizuje a ukáže nejnovější a nejlepší dobrodružství v budovách.

Možná si teď říkáte: “No tak, uvnitř? Co to znamená, u mě doma? Kde uvnitř? Očekává se ode mě, že zaplatím vstupní poplatek v nějakém podniku, abych mohl absolvovat labky? Je to fér?”

Máte pravdu, to by fér nebylo! Proto jsou tvůrci labek vyzýváni, aby vytvářeli dobrodružství na místech, která jsou přístupná a bezplatná pro všechny. Ideální alternativa k tradičním možnostem prohlídky památek ve vybrané destinaci. Labky “uvnitřní” můžou být stejně zábavné jako “venkovní” labky, protože stále můžete navštívit nové místo a reagovat na své okolí, abyste labky dokončili.

Je tu celý neuvěřitelný svět labek uvnitř budov a není lepší čas než teď, tak na co ještě čekáte? Nezapomeňte použít #AdventureLab, abyste se podělili o příběhy a oslavili svůj výlet za dobrodružstvím s ostatními! Pokud navíc zjistíte, že blízko vašeho domova nejsou žádné labky uvnitř budov, je možná načase přemýšlet o vytvoření vlastních.👀