S blížícím se koncem roku bychom vám rádi připomněli, abyste se připojili k téměř 30 000 kačerům, kteří se podělili o své oblíbené místo zalogováním GC9FAVE, Discovered while geocaching – Locationless Cache. Keš bude archivována a uzamčena 1. ledna 2024.

Od publikace této bezlokační keše v srpnu 2022 sdílely příběhy a fotografie z úžasných míst po celém světě tisíce lidí, včetně několika, na které upozorňujeme níže!

Cesta kačera Beardman75 za dokončením multikeše GC4CDCM zahrnovala tento nádherný pohled na Lizard Point v australském Queenslandu.

Zážitky kačera PundaAir z Mirador Las Dunas poblíž Maspalomas na ostrově Gran Canaria zahrnovaly earthkeš (GCA3TN1) a virtuálku (GC7B82C).

ThomasCacher239 a jeho psí kamarád navštívili Wildkogel v Kitzbühelských Alpách, kde našli GC851QR a neuvěřitelný výhled.

Přestože kačer tassietan v minulosti již mnohokrát kempoval v Národním parku Bay of Fires v Tasmánii, lázně Sloopy’s Spa Bath objevil až při nálezu GC301E.

Chcete-li zalogovat tuto speciální keš, jednoduše navštivte a sdílejte oblíbené místo, které jste objevili při geocachingu. Poté přejděte na stránku keše a zveřejněte svůj log Nalezeno s

  • jednou (1) fotkou sebe nebo svého osobního předmětu na svém oblíbeném místě, které jsi objevil díky geocachingu. Pro zalogování této keše je nutná alespoň jedna fotografie (staré fotografie nejsou povoleny).
  • Řekněte nám, kde se místo nachází (například město Paříž nebo GC kód keše, pokud váš log neobsahuje spoiler).

Nečekejte na poslední chvíli! Nezapomeňte zalogovat keš do 31. prosince 2023.
Ještě lépe je zalogovat GC9FAVE, Discovered while geocaching – Locationless Cache dříve, abyste se vyhnuli případným problémům na poslední chvíli. Nemůžeme se dočkat až uvidíme místa, která budete sdílet.