Od dnešního dne mohou všichni hráči v aplikaci Geocaching® na první pohled vidět vysoce oblíbené keše. Při zapnutí této funkce jsou nejzajímavější a nejinovativnější keše komunity zvýrazněny celkovým počtem oblíbených bodů nad ikonou keše na mapě. Při této příležitosti udělujeme prémiovým členům 10 bodů oblíbenosti, které můžou rozdat.

V říjnu 2022 jsme některým hráčům zpřístupnili vysoce oblíbené keše a nemůžeme se dočkat, až tento zážitek zpřístupníme širší geocachingové komunitě! Ale nechceme nechat ty, kteří už se s touto zkušeností seznámili, bez odměny, takže na oslavu vydání obdrží všichni prémioví členové 10 bodů oblíbenosti navíc, které mohou rozdat inovativním, záhadným a vzrušujícím keším podle vlastního uvážení!

Kromě toho, abychom si uvědomili, že bez vynalézavých zakladatelů z naší komunity by nebylo keší, které by bylo možné najít a udělit jim body oblíbenosti, obdrží všichni prémioví členové, kteří sami vlastní keš, 20 oblíbených bodů navíc jako malý důkaz naší věčné vděčnosti za to, že nám umožňují hrát hru, kterou milujeme! Pro účely tohoto dárku definujeme vlastnictví keše jako vlastnictví alespoň jedné publikované a aktivní keše, s výjimkou labek a eventů.

Zavedení vysoce oblíbených keší je součástí naší neustálé snahy v HQ rok od roku osvěžovat a oživovat herní plán a vyzdvihovat úžasné příspěvky geokačerů z celého světa! Nezapomeňte však, že body oblíbenosti lze přidávat kdykoli jste online, ale pouze při logování vybrané keše jako “nalezené” v oficiální aplikaci Geocaching®*.

*Pro prémiové členy v systému iOS můžete v nabídce Experimentální funkce přepnout možnost “Přidat/odebrat oblíbené body”, což vám umožní přidělovat (nebo odebírat) body oblíbenosti klepnutím na zelenou ikonu srdce na obrazovce s podrobnostmi o keši.

Pokud vás navíc zkušenosti s vysoce oblíbenými kešemi nezajímají, můžete tuto funkci vždy zapnout nebo vypnout v nastavení mapy.

Oslavte letos Valentýna nalezením kešky a udělením bodu oblíbenosti – jen nezapomeňte sdílet své neuvěřitelné nálezy na TikToku, Instagramu, Twitteru a Facebooku s #Geocaching!