Partnerské aplikace API jsou navrženy tak, aby spolupracovaly se základními službami Geocaching.com a poskytovaly komunitě a prémiovým členům další funkce. Dnes vám představíme jednoho z těchto partnerů, Project-GC, webový nástroj, který se připojí k vašemu účtu na Geocaching.com a nabízí robustní nástroje pro plánování, statistiky a další. Níže je uveden seznam jen některých funkcí, které Project-GC nabízí.

1. Ověření challenge keší
V sekci nástrojů Project-GC najdete část nazvanou “Ověření challenge keší”. V této sekci webu najdete tisíce ověřovačů pro různé geocachingové výzvy vytvořené komunitou z celého světa. Můžete si ověřovače prohlédnout a zjistit, které úkoly jste již téměř splnili.

2. Profilové statistiky
Profilové statistiky na Project-GC odpovídají téměř na všechny otázky týkající se vaší historie a úspěchů v geocachingu. V této části Project-GC si můžete prohlédnout vše od nejvýše položené keše, kterou jste našli, až po počet různých kombinací obtížnosti a terénu, které jste splnili. Project-GC navíc poskytuje HTML kód pro zobrazení statistik, který můžete zkopírovat a vložit do svého profilu na Geocaching.com!

3. Karma skóre
Geocaching je proslulý tím, že je to hra o dávání; tedy o dávání života novým keším a přidělování bodů oblíbenosti, takže je logické, že Project-GC přišel se způsobem, jak měřit vaši karmu v geocachingu. Skóre karmy se rovná počtu logů, které kačer obdržel na svých keších, děleno počtem keší, které kačer zalogoval. Své skóre karmy můžete vidět na panelu statistik v Project-GC.

4. Statistiky keší
Project-GC nabízí také bohaté statistiky ohledně keší. Na jejich stránkách se můžete podívat, které keše mají nejvíce logů nebo které mají nejvyšší procento bodů oblíbenosti, můžete vyhledat “osamělé keše“, které nebyly v poslední době logovány, nebo vyhledat oblasti na světě, které mají vysokou koncentraci bodů oblíbenosti.

5. Hromadné logování trackovatelných předmětů
Pro kačery, kteří se věnují trackovatelným předmětům, může být často poměrně náročné zalogovat všechna ta skvělá TBčka poté, co je uvidí na eventu. Project-GC tuto práci výrazně usnadňuje. Pomocí nástroje “Objevte trackables” můžete najednou zalogovat až 500 trackovacích kódů.