Lidé z Geocaching HQ – lackeys – se zúčastňují desítek mega a giga eventů po celém světě, podávají si ruce, sdílejí dobrodružné příběhy a samozřejmě i příběhy o geocachingu! Ari (ari54321) je Associate Product Owner v Geocaching HQ. Ari nedávno odcestoval do Nizozemska, aby se zúčastnil megaeventu |CET2023| “This is the end” (GC8V79J). Zde je shrnutí jeho cesty.

Zábavný logbook na pátečním eventu

Nedávno jsem měl možnost odcestovat do Nizozemska na megaevent |CET2023| “This is the end”, která se konala ve Vroomshoopu, městě v malebném regionu Twente v Nizozemsku.

Nizozemsko nabízí širokou škálu geocachingových zážitků: od putování po středověkých městech a poznávání historie a architektury až po šplhání po stromech nebo brodění kanály, to vše zde najdete!

Jedním z mých nejoblíbenějších zážitků na tomto výletě bylo obléknout si broďáky a projít se vodou, abych našel keš – na dohled od klasického holandského větrného mlýna!

Nález kešky vyžadující brodění

Po celodenním keškování nastal čas zahájit megaeventovou zábavu grilováním.
S přibývajícími hodinami přicházeli další a další kačeři, aby se setkali a popovídali si o svých plánech na víkend; dalo by se to popsat jen jako “gezellig” atmosféra (typický holandský způsob popisu útulného a milého setkání přátel).

Zábava začíná na pátečním eventu!

Letos se tohoto megaeventu zúčastnili účastníci z více než 15 zemí. Vždycky je výjimečné spojit se a mluvit s lidmi, kteří sdílejí stejnou posedlost a koníčky. Spojení s holandskou geocachingovou komunitou bylo určitě vrcholem!

Samotný event byl skvělý. Letos organizátoři zvolili havajské téma s maskotem tukanem a zářivě růžovými havajskými košilemi. Organizátoři megáče vytvořili zábavné labky; na každém místě byla jiná hra na “odemknutí” kódového slova – mou oblíbenou byla silová výzva v karnevalovém stylu.

Zvonek jsem netrefil, ale labku jsem dokončil!

Pro mnoho účastníků bylo vrcholem eventu možnost najít 124 nových keší v okolí, od puzzle keší až po keše ukryté vysoko na stromě – pro každého se našlo něco.

Na konci megaeventu se všichni znovu sešli, aby se rozloučili, a organizační tým pronesl závěrečnou řeč. Moc děkujeme úžasnému organizačnímu týmu a všem dobrovolníkům, kteří se zasloužili o takový úspěch tohoto eventu!

Závěrečný ceremoniál