Ve skutečnosti můžete někomu pomoci na cestě ke splnění všech těchto cílů už jen tím, že ho seznámíte s geocachingem. Ať už si však vyberete jakékoliv předsevzetí, všechna vyžadují důslednost, abyste je splnili. Proto vám doporučujeme, abyste se letos věnovali geocachingu. Ať už kešujete pro své zdraví, pro relaxaci nebo jako rodinnou aktivitu, jednoduše začněte tam, kde jste, a vraťte se.

Potřebujete motivaci? Zde je několik nápadů:

2022 památečních okamžiků - Plánování je jen jednou z mnoha dovedností, které si jako geocacher vybudujete, a neradi bychom, abyste právě při vstupu do nového roku vyšli z praxe! Podívejte se tedy na seznam potvrzených suvenýrových momentek pro letošní rok.

Sledujte svůj pokrok - Prémioví členové mohou sledovat svůj pokrok prostřednictvím osobních statistik v aplikaci Geocaching® a na webu Geocaching.com. Dosáhněte milníkových nálezů keší nebo se zavažte ke geocachingové sérii, která vás nastartuje do nového roku!

Vydejte se za dobrodružstvím - Vyzkoušejte něco nového s aplikací Adventure Lab®. Komunitou vytvořené lovy kešek vám umožní odhalit skryté poklady, dozvědět se místní zajímavosti, objevit pamětihodnosti a každodenní poklady prostřednictvím interaktivního, venkovního a bezkontaktního zážitku. Navíc členové Premium mohou vidět výchozí místa Adventure přímo ze své aplikace Geocaching®!

Jste připraveni se letos věnovat geocachingu? Podělte se s námi o své plány v komentářích níže!