Na získání obou suvenýrů na Aconcaguu máte čas do 7. února 2022 do 12:00 UTC, než se žebříček Reach the Peak vynuluje a začne finálový výstup. Pro tento poslední měsíc přidáváme do žebříčku novou akci. Kromě získávání bodů za etapy dobrodružství budou tento měsíc cacheři získávat body do žebříčku také za dokončení celých dobrodružství.

Dosažení vrcholu Everestu ve výšce 8 849 metrů je vrcholným horolezeckým úspěchem. Od prvního potvrzeného vrcholu hory Edmundem Hillarym a Tenzingem Norgayem v roce 1953 se dobrodruzi z celého světa vydávají do Himálaje, aby překonali své možnosti a snad spatřili vrchol světa. Horolezci, kteří přijmou výzvu vylézt na Everest, musí dlouho trénovat a připravovat se, aby byli připraveni na vysokou nadmořskou výšku hory a nepředvídatelné počasí.

Keškaři musí nasbírat 425 bodů, aby získali suvenýr Everest Basecamp, a 8 849 bodů, aby získali suvenýr Everest Summit. Cacheři, kteří získají všech čtrnáct suvenýrů Basecamp a Summit za Reach the Peak, získají také suvenýr Peak Performer.

Každý měsíc Reach the Peak má jiné bodové hodnoty za nalezení geokešek a dobrodružství. Zde jsou bodové hodnoty pro náš výstup na Everest:

Dokončení dobrodružství 975
Nález mystery cache 900
Nalezení multicache 850
Nalezení keše s 15+ body oblíbenosti 800
Nalezení Letterbox Hybrid 700
Nalezení EarthCache 650
Nález* 425
Nález LABky 125
* Zalogovat Found it na jakémkoli jiném typu keše, který není určen pro události, s výjimkou keší s webovou kamerou.

Maximální počet bodů, které můžete získat za libovolný log keše, je 975 bodů.

Přečtěte si náš příspěvek na blogu Reach the Peak, kde najdete nejčastější dotazy a další informace o výzvě.