898d136e 13b1 4792 b5a1 4179e681dd4b

Před několika okamžiky byla archivována jedna z místních legend - GC2KKYT Werk B - 1945 - čest její památce....

CZE

Drazí geokolegové,

po více než dvanácti letech se čas této kešky nachýlil ke svému smutnému, ale nevratnému konci.
Museli jsme učinit těžké rozhodnutí, ale rozhodli jsme se nakonec tuto skvělou keš odeslat do Archivu. Doufáme, že jste při jejím odlovu zažili mnoho dobrodružství.
Vzhledem k tomu, že byla původní trasa kešky pro nás geokačery v roce 2020 uzavřena, umístili jsme zde tehdy alespoň náhradní krabičku. Naděje, že bychom se správcem areálu a obcí došli možnosti pro geokomunitu keš znovu zpřístupnit nedošla naplnění.
Tímto tedy vám všem děkujeme za návštěvu této geocache a věříme, že na její odlov budete vždy rádi vzpomínat.

Speciální dík patří původnímu zakladateli JohnnymuM. (ve spolupráci s Lasicí) za to, že umožnili vzniknout tomuto příběhu a dobrodružství. Děkujeme za vzpomínky.

Trochu statistiky:
Found it: 929
Favorite points: 479
Skóre oblíbenosti: 61%
Watchers: 45

Moc rádi jsme vám prostřednictvím této keše ukázali toto fantastické místo.


ENG

Dear Community,

After over 12 years the time has come to an end. We have decided to archive that very cool geocache. You all had a great adventure to visit all historical places. Since they close the Werk B for us (Geocacher) in 2020, there was just a provisional box placed. The hope that we geocacher could enter it again, has never been. So now we thanks you all for visit that geocache, hoping you had a great time, adventure, fun and experience in a historical place / Lost Place.

Specially many thanks to the original geocache owner JohnnyM. for making this adventure possible (together with Mr. Lasice) and let me try to leave it as long as possible alive.

Statistic Data:
1) Found Logs: 929
2) Favorite Poins: 479
3) Favorite Quote: 61%
4) Watchers: 45

It was great to present you these place, without the special guide.