Zuzanna, známá také jako Zuzixi na webu geocaching.com nebo suzi_geocaching_on_bike na Instagramu, dokumentuje svá geocachingová dobrodružství od roku 2021. Dozvíte se, co ji inspiruje, tipy pro nové kačery a její oblíbené součásti geocachingu!

Co zaujme suzi_geocaching_on_bike? Čtěte dál a dozvíte se to!

Geocaching HQ: Jaké je tvé zázemí mimo geocaching? Řekni nám něco málo o sobě!

Jmenuji se Zuzanna! Ráda vás poznávám. Pocházím z města na jihovýchodě Polska.
Každý den trávím většinu času řízením vlastního podniku. Moje firma se zaměřuje na mezinárodní obchod. Každý den spolupracuji s lidmi z celého světa. Kdykoli mám volný čas, ráda jezdím na kole – odtud pochází název mého instagramového účtu suzi_geocaching_on_bike. Kromě jízdy na kole miluji historii, objevování zapomenutých míst a pěší turistiku, která mi dělá největší radost. Geocaching mi často umožňuje objevovat místa, o kterých jsem předtím neměla tušení. Cyklistika a geocaching spojují mé dvě vášně!

Suzi_geocaching_on_bike při geocachingu!

HQ: Jak a kdy ses poprvé dozvěděla o geocachingu?

O geocachingu jsem se poprvé dozvěděla v roce 2017. Kamarádi mi vyprávěli o svém pátrání po jedné holandské kešce. Geokeš byla v soví kamufláži a byla ozdobou zahrady. Velmi mě to překvapilo! Okamžitě jsem se podívala do aplikace, abych zjistila, co najdu ve svém okolí! Ukázalo se, že tato zábava je i v mém městě. Myslím, že jsem našla všechny kešky v mém městě za jeden den.

Po nalezení všech tradiček přišel čas na multinu (GC7AX4A). Byla to keška o příběhu čarodějnice, která podle legendy straší v noci ve městě! Její finálka byla krásně navržená ptačí budka s keškou uvnitř.

Geocaching HQ: Jaké je tvoje uživatelské jméno a jaký příběh se za ním skrývá?

Je to legrační, ale vystupuji pod dvěma jmény! Moje uživatelské jméno pro geocaching je Zuzixi, což je upravená podoba mého jména Zuzia, Zuzanna. Pro uživatele Instagramu jsem známější jako suzi_geocaching_on_bike, což je kombinace všeho, co mám nejraději. 🙂

Geocaching v Polsku.

Geocaching HQ: Kdy jsi začala dokumentovat své nálezy keší na sociálních sítích? Jaká dobrodružství nejraději na internetu sdílíš?

Svůj první příspěvek na internetu jsem zveřejnila v červnu 2021. Byla to keška v podobě láhve na vodu. Už jsem sledovala, jak lidé ukazují svá dobrodružství, a velmi mě to inspirovalo. Podoba keše mi přišla velmi vtipná! Tak jsem se rozhodla, že to ukážu ostatním.

Myslím, že nejlepší je pro mě jednoduše kontaktovat ostatní uživatele geocachingu, kteří mě sledují na Instagramu! Je úžasné, kolik lidí z celého světa se mi díky tomu podařilo poznat. Často si vyměňujeme interakce, zkušenosti a komentáře! Je to skvělé!

Celý rozhovor v angličtině si můžete přečíst zde.