Atributy jsou vyhledávacím filtrem člena Premium, který je k dispozici v aplikaci Geocaching® a na webu Geocaching.com. Členové Basic mohou zjistit, které atributy jsou přiřazeny ke geocache, když se podívají do podrobností o geocache. Jste připraveni se ponořit?

  1. Jízdní kola povolena - Dny se prodlužují a teploty se oteplují, což zní jako ideální čas vzít kolo a helmu a vyrazit na silnici, stezku nebo pěšinu za dalším nálezem geocache. Atribut "kola povolena" vám pomůže určit, které kešky jsou ideální pro nalezení během vaší jízdy.
  2. Může vyžadovat brodění - Ať už je to kvůli jarnímu tání, které způsobuje, že jsou věci trochu rozmočené, nebo kvůli přechodu odlivu na odlehlý ostrov, geocache s tímto atributem působí mnohem realističtěji, když se o ně pokoušíte v létě. Vyhledávejte geokešky s atributem "may require wading", abyste se během kešování v teplejších měsících mohli ochladit.
  3. Vyžaduje člun - Ať už dáváte přednost kánoi, kajaku, motorovému člunu nebo jinému vodnímu plavidlu, atribut "boat required" vám pomůže najít cestu k vodě. Hledáte další inspiraci pro kešování na vodě? Přečtěte si tipy zapáleného geocachera a Lackeyho RockChalk pro kešování na pádle!
  4. Část powertrailu - Více denního světla znamená více času na geocaching, že? Využijte delšího slunečního svitu a naplánujte si výlet na power trail. Power traily jsou skupiny geokešek, obvykle podél silnice, cyklostezky nebo stezky, které jsou umístěny přesně 0,1 míle (0,16 km) od sebe. Stanovte si osobní rekord v počtu nalezených keší za den!
  5. Doporučujeme pro děti - Škola na léto končí! Geocaching je zábavná, vzdělávací a poutavá aktivita pro děti všech věkových kategorií a tento atribut usnadňuje hledání nejlepších geokešek pro mladé. Geocache s tímto atributem mají obvykle jednodušší hodnocení obtížnosti a terénu a často i velikost keše, do které se vejdou trackables a swag.

Jste připraveni vyzkoušet atributy? Prémioví členové mohou na mapě v aplikaci Geocaching® vybrat ikonu filtru a rozbalit atributy, podle kterých lze filtrovat. Mohou také prozkoumat více než 70 atributů na webu Geocaching.com! Zjistěte více informací o členství Premium.

Jaké jsou vaše nejlepší tipy a triky pro geocaching v létě?