Kreslený seriál popisuje námořní a někdy i nesmyslná dobrodružství SpongeBoba, nevyléčitelného optimisty a upřímné mořské houby, a jeho podmořských přátel.

V prvním původním spin-offu SpongeBob SquarePants, Kamp Koral: SpongeBob's Under Years, se diváci vrátí v čase a sledují desetiletého SpongeBoba, který se svými kamarády staví podmořské ohně, hledá poklady, sbírá odznaky, chytá divoké medúzy a plave v jezeře Yuckymuck v nejbláznivějším táboře v chaluhovém lese, Kamp Koral.

Na oslavu zbrusu nového seriálu Kamp Koral: SpongeBob's Under Years spolupracuje společnost Geocaching HQ se společností Nickelodeon na vytvoření 7 000 vlastních trackovacích odznaků postaviček z Kamp Koral. To je po 1 000 oblíbených postaviček z Bikini Bottom a Kamp Koral - SpongeBob, Patrick, Sandy, Squidward, Plankton, pan Krabs a Gary!

Film Kamp Koral: SpongeBob's Under Years můžete sledovat na stanici Nickelodeon a/nebo streamovat na Paramount+, pokud je ve vaší oblasti dostupný. Další informace o seriálu najdete zde, kde si můžete prohlédnout upoutávku, nebo na stránce kampkoral.nickelodeon.tv, kde zjistíte, kdy se seriál vysílá ve vaší části světa.

Vyžádejte si trackable a zjistěte více na stránce geocaching.com/KampKoral a sdílejte své nálezy pomocí #KampKoralCache a @SpongeBob.

Jste připraveni, geokačeři?