Naposledy jsme slyšeli, že Signál byl viděn, jak míří do magické a tajemné země a hledá inspiraci pro novou geocache. Náš oblíbený maskot netušil, že tajemství tohoto místa se skrývá v řadě labyrintů, ve kterých je až příliš snadné se ztratit! Pomůžete Signálovi vyhnout se nebezpečí a proplout labyrintem? Od 4. dubna 2022 hledej geocache, dobrodružství a tajemné bonusové předměty, abys získal nové suvenýry a pomohl Signálovi dostat se zpět na velitelství.

Během následujících 12 měsíců mají geocacheři každé 2 měsíce možnost získat 2 suvenýry pro Signálův labyrint, když pomohou Signálovi uniknout ze 6 různých labyrintů. Hráči, kteří získají všech 12 suvenýrů za různé labyrinty, získají další meta suvenýr. Úkol začíná prvním labyrintem, začarovaným lesem.

Jak hrát

Od pondělí 4. dubna 2022 v poledne UTC do 3. dubna 2023 v poledne UTC sbírejte body do žebříčku pomocí geocachingu a hledání speciálních bonusových předmětů, které se odhalí při logování geocachingu. Každé dva měsíce výzvy musí Signál uniknout z jiného labyrintu, aby se dostal blíže zpět do centrály. Žebříček se každé dva měsíce vynuluje první pondělí v měsíci, kdy se přesuneme do dalšího bludiště. Abyste získali první suvenýr za každý labyrint, musíte dosáhnout 50 bodů v žebříčku a 500 bodů za druhý suvenýr.

Jak mohu získat body?

Každé dva měsíce měníme bodové hodnoty za různé typy nálezů, když Signál začne vstupovat do nového labyrintu. O novou sadu hodnot se podělíme v úterý před resetováním žebříčku.

Zde jsou bodové hodnoty pro labyrint v začarovaném lese:

Nalezená keš v dobrodružném labyrintu (dobrodružná lokace) 10
Nalezená keš s více než 10 body oblíbenosti 20
Nalezená multikeš 25
Nalezená mystery keš 25
Nalezený předmět v labyrintu signálů 60
Nalezeno* 15

*Zaznamenejte Found it na jakémkoli jiném typu keše

Maximální počet bodů, které můžete získat za jakýkoli log keše, je 85 bodů.

Jaké suvenýry mohu získat?

Pro každý ze 6 labyrintů budou k dispozici 2 suvenýry. Hráči, kteří získají všech 12 suvenýrů pro různé labyrinty, získají další meta suvenýr*.

První dva suvenýry jsou:

 • Signálový labyrint: Les
 • Signálův labyrint: Utekli jste z lesa

*Pro získání bonusového suvenýru musíte získat všechny předchozí suvenýry.

Kde si mohu suvenýry prohlédnout?

Jakmile nasbíráte minimální počet bodů, příslušný suvenýr bude automaticky přidělen do vašeho profilu. Suvenýry se zobrazí na vašem profilu na webu Geocaching.com a v aplikaci Geocaching® pod záložkou suvenýry.

Jak často se bude žebříček pro tuto výzvu resetovat?

Žebříček pro Signální labyrint se bude resetovat každé dva měsíce v poledne UTC první pondělí v měsíci. Signálův labyrint skončí v poledne UTC 3. dubna 2023. To znamená, že žebříček bude v následujících dnech hry Signal's Labyrinth vynulován:

 • 6. června 2022 v poledne UTC
 • 1. srpna 2022 v poledne UTC
 • 3. října 2022 v poledne UTC
 • 5. prosince 2022 v poledne UTC
 • 6. února 2023 v poledne UTC

Mohu získat bonusový suvenýr i v případě, že začnu po prvním resetování labyrintu?

Ne. Chcete-li získat bonusový suvenýr, musíte získat všech 12 suvenýrů labyrintu. Po resetování žebříčku není možné dokončit minulé labyrinty.
Mohu se k výzvě připojit kdykoli?
Ano! Výzva probíhá od 4. dubna 2022 v poledne UTC do 3. dubna 2023 v poledne UTC. Cacheři, kteří se k výzvě připojí po jejím začátku, budou moci získat suvenýry pouze za aktivní labyrinty, nikoliv za ty, které Signal již vyluštil.

Jaké jsou speciální bonusové předměty, které se odhalují při logování geocache, a jak je lze najít?

Ke každému ze šesti labyrintů je přiřazen speciální bonusový předmět, který Signálu pomůže projít daným bludištěm. Například předmět pro první labyrint, začarovaný les, je svítící světluška, která Signálovi pomůže rozjasnit cestu k útěku. Neexistuje žádný způsob, jak tyto skryté předměty speciálně hledat, ale při každém logování geocache budete mít šanci je najít. Když ji najdete a zalogujete svůj nález do aplikace, zobrazí se vám v aplikaci zpráva s bannerem, podobná zprávě, která se objeví, když získáte suvenýr. Za tyto předměty získáte bonusové body do žebříčku, které se přičítají k bodům získaným za zalogování geocache.

Kde si mohu prohlédnout různé labyrinty?

Aktivní labyrinty si můžete prohlédnout v aplikaci a na webových stránkách. Můžete sledovat, jak se Signál pohybuje labyrintem, když získáváte další body do žebříčku. V mobilní aplikaci Geocaching® přejděte do svého profilu a klepnutím na Signálův labyrint uvidíte Signálův postup při pohybu jednotlivými labyrinty. Chcete-li vidět Signalův pokrok na webových stránkách, přejděte na svůj ovládací panel a klepněte na "Signalův labyrint" v části mezi tlačítkem "Zobrazit profil" a "Vaše seznamy".

Jak najdu dobrodružství?

Stáhněte si aplikaci Adventure Lab® pro Android nebo iOS a začněte hrát!

 •  Otevřete aplikaci, přejděte na svůj profil a přihlaste se pomocí svého účtu Geocaching.
 • Na mapě nebo v seznamu adresářů vyberte dobrodružství v okolí. Přečtěte si popis a dozvíte se více.
 • Klepněte na tlačítko Start a přejděte na nejbližší dostupné místo.
 • Postupujte podle pokynů v popisu. Najděte a zadejte odpověď na otázku Umístění.
 • Po odeslání správné odpovědi získáte nález keše Adventure Lab do statistik geocachingu a body do žebříčku.
 • Navštivte a zadejte řešení pro každou Lokalitu, abyste dokončili Dobrodružství. Nezapomeňte ji ohodnotit a podělit se o své zkušenosti!

Jsou Adventure Labs v aplikaci Geocaching®?

Ano! Prémioví členové mohou na mapě aplikace Geocaching® vidět kolíky Adventure Lab.

Je tato výzva v žebříčku v aplikaci Geocaching® a v aplikaci Adventure Lab®?

V aplikaci Geocaching®: V aplikaci Geocaching® bude Signal's Labyrinth na začátku výzvy 4. dubna a bude přístupná až do 3. dubna 2023 do poledne UTC. Přejděte do svého profilu a klepnutím na položku Signal's Labyrinth (Signálův labyrint) si v aplikaci Geocaching® prohlédněte svůj postup.

Aplikace Adventure Lab®: Výzva ani vaše suvenýry nejsou v aplikaci Adventure Lab® v tuto chvíli přístupné, nicméně v žebříčku Geocaching se stále budou odrážet body za dokončená dobrodružná místa.

Moje body se nesčítají správně, pomozte mi!

 • Pokud změníte typ logu Write Note, DNF nebo jiný typ logu na Found it, nebude pro Labyrint signálů uznán.
 • Je možné, že jste se přihlásili před začátkem výzvy v poledne UTC (zde si převeďte místní čas). Doporučujeme počkat s přihlášením až PO pondělním poledni UTC - což je na některých místech, například na Novém Zélandu, úterní půlnoc. V opačném případě se body za první týden nebudou počítat.
 • Návrh jste uložili v pondělí před začátkem výzvy pro daný labyrint v poledne UTC.

Pokud jste již deník odeslali, můžete jej smazat a poté odeslat nový, aby se vám body do Signálního labyrintu započítaly. Chcete-li svůj deník smazat, postupujte podle následujících kroků:

 • Přejděte na stránku Your Geocaching Logs na webu Geocaching.com.
 • Zvolte "Zobrazit log" nebo "Zobrazit / Upravit log / Obrázky". Na stránce s logy vyberte koš "Delete Log". Výběr potvrďte výběrem možnosti "Yes" (Ano).

*V tuto chvíli můžete své logy upravovat nebo mazat pouze na webu Geocaching.com, nikoli v aplikaci Geocaching®.

Co znamená zkratka UTC?

Koordinovaný světový čas (UTC) je základem dnešního civilního času. Je to časový standard (nikoli časové pásmo) běžně používaný na celém světě. Převod UTC na místní čas můžete provést zde.