Když nám dobře navržená keš vykouzlí úsměv na tváři, může to působit jako kouzlo. V tomto duchu s potěšením oznamujeme Maker Magic, oslavu kreativních keší, která vás může inspirovat k vytvoření vlastní nádherné keše.

Zveme geocachingovou komunitu k pořádání Maker Magic eventů v období od 13. června do 3. července 2023. Každý, kdo zaloguje Maker Magic event jako “Zúčastnil se”, získá speciální suvenýr! Můžete se také podívat k zúčastněným distributorům, kteří vám nabídnou výběr zboží spojeného s Maker Magic.

Jak se kvalifikovat jako Maker Magic event:

 • Eventová keš musí splňovat všechna běžná pravidla pro eventy.
 • Event musí trvat alespoň jednu hodinu a konat se v období od 13. června do 3. července 2023.
 • Event musí akcentovat kvalitu keší a/nebo tvorbu keší.
 • Po publikaci vyplňte tento online formulář do 11. června 2023, abyste získali status Geocaching HQ Maker Magic.
 • Jakmile bude váš event schválen, obdržíte na stránku vašeho eventu digitální banner, aby hráči věděli, že za účast obdrží suvenýr!
  *CITO eventy nemohou být zařazeny mezi Maker Magic eventy.

Možná už víte, jak pořádat vynikající geocachingové eventy, ale potřebujete inspiraci, jak na svém eventu akcentovat kvalitu keší nebo jejich tvorbu? Zde jsou tři skvělé nápady, které vás okouzlí.

 1. Vzdělávací dílna
  Zajímají vás pravidla a proces skrývání keší? Tento formát dílny může oslovit ty, kteří keš skrývají poprvé a provést je celým procesem od získání povolení správce pozemku až po odeslání stránky keše. Možná inspirujete další vlnu kreativních keší k nalezení!
 2. Vytvářejte keše
  Pokud máte rádi dobré kutilské projekty a vidíte, jak vám před očima vzniká skvělá schránka, zvažte naplánování předváděcího nebo konstrukčního workshopu, z něhož mohou účastníci odejít s vlastní unikátně maskovanou schránkou.

Uvidíme, jaká kouzla dokáže geocachingová komunita vytvořit! Podělte se na sociálních sítích o zajímavosti z plánování a pořádání speciálních eventů pomocí #geomakermagic.