Přečtěte si, jak se můžete v Mezinárodní den geocachingu, který připadá na 20. srpna, spojit s přáteli a komunitou a přispět tak k zápisu do historie.

Proměňte kamaráda mudlu v kamaráda geocachera
Všichni známe mudly, kteří vypadají, jako by se geocachingem narodili, ale ještě neobjevili úžasný svět geocachingu. Pozvěte je, aby se k vám 20. srpna přidali na výlet za keškami!

Uspořádejte místní událost
20. srpna je den, kdy se snažíme vytvořit světový rekord v geocachingu, a je to také den oslav 20. výročí Geocachingu v Seattlu. I když nemůžete být v Seattlu, můžete se k oslavě a vytvoření nového rekordu připojit. Uspořádejte ve svém okolí vlastní event a každý, kdo vloží log "Attended", se započítá do rekordu. Pokud jste obdrželi Událost k oslavě komunity a ještě jste ji neuspořádali, 20. srpen je pro ni skvělým dnem!

Udělejte z toho rodinnou záležitost
Kromě toho, že je geocaching skvělým koníčkem pro zábavu s přáteli, je také skvělým koníčkem pro rodinnou účast. Udělejte si ze soboty 20. srpna den pro rodinnou zábavu a vyrazte s celou partou na výpravu do přírody, kde budete hledat geokešky a pomůžete překonat rekord. Ujistěte se, že každý loguje pomocí vlastního účtu, aby se započítal do vytvoření nového rekordu.

Stanovte si týmový cíl
Pracujte na dosažení více cílů společně. Kromě světového rekordu shromážděte své geokamarády a naplánujte výlet, který také pomůže Signálu uniknout z labyrintu nebo vám pomůže naplnit šumivou síť. Ať už vás motivuje cokoli, Mezinárodní den geocachingu je ideální výzvou k tomu, abyste si vyzkoušeli všechny aspekty své oblíbené hry.