Stanovit si cíle může být snadné. Sedíte a sníte o všech úžasných dobrodružstvích, která chcete zažít, a o keších, které chcete najít, a než se nadějete, máte dlouhý seznam toho, čeho chcete dosáhnout. Dodržet tyto cíle však může být obtížnější. Podělíme se s vámi o tipy, které vám pomohou udržet se na vrcholu vašich geocachingových cílů pro rok 2024.

Udržujte si své cíle zvládnutelné
Je lákavé stanovit si ambiciózní cíle, které by mohly vést k působivým osobním rekordům nebo úspěchům, ale čím je cíl obtížnější, tím hůře se dodržuje. Připravte se na úspěch tím, že si zvolíte cíle, které jsou náročné a zvládnutelné. Například místo toho, abyste se snažili udržet sérii nálezů po celý měsíc, zkuste dokončit sérii nálezů, která je o pět dní delší než váš aktuální rekord.

Zaměřte své cíle na své oblíbené části geocachingu.
Když plánujete, čeho chcete letos v geocachingu dosáhnout, je důležité si uvědomit, proč jste se do geocachingu vůbec pustili. Přemýšlejte o svých oblíbených částech geocachingu. Pokud je vaší oblíbenou součástí komunita a přátelé, které jste získali, zkuste si stanovit jako cíl účast na eventech a jejich pořádání. Pokud rádi hledáte kreativní keše, dejte si za cíl najít více hlavolamových keší a keší velkých rozměrů.

Najděte si geoparťáka pro zodpovědnost
Jak se říká, dvě hlavy jsou lepší než jedna, a to rozhodně platí, pokud jde o udržení cílů.
Když je obtížné držet krok se svými cíli, pomáhá mít přítele, se kterým se můžete spojit a který vás může přátelsky pobídnout, když potřebujete motivaci, nebo se k vám připojit na trase.

Jaké jsou vaše geocachingové cíle pro rok 2024? Podělte se o ně v komentářích níže!